Tule Tasuta Konsultatsioonile

  Mehaaniline näo puhastus

  Näohooldusprotseduur, mille puhul nahka puhastatakse käte ja spetsiaalse instrumendiga.

  Protseduuri eelised
  • Tulemus püsib kuni kaks kuud
  • Protseduur ei ole kallis
  • Tulemust on näha kohe pärast protseduuri
  • Protseduur muudab naha ideaalselt puhtaks
  Näidistused
  • Vistrikud, vinnid
  • Ummistunud, laienenud poorid
  • Lipoomid, miiliumid (valged punnikesed, "mannaterad")
  • Komedoonid (mustpead)
  • Rasune nahk
  • Ebaühtlane nahatoon, tuhm jume
  • Naha närtsimine
  Tulemused
  • Puhas nahk, ilma vistrike ja vinnideta
  • Kaob rasune läige
  • Lipoome ja miiliume on vähem
  • Pehme, sametine nahk
  • Poorid on kitsamad, puhtad
  • Terve jume
  • Protseduur kestus: 1–1,5 tundi

  • Intervall: vastavalt vajadusele

  • Nähtav tulemus: kohe pärast protseduuri

  Mis see on?

  Kord kuus vajab nahk sügavamat puhastust, eriti just rasune ja probleemne nahk. Sügavpuhastus eemaldab surnud nahaosakesed, kaotab vistrikud ja mustad täpid ning soodustab ka jääkainete ja toksiinide organismist väljaviimist, ainevahetuse ja vereringe aktiviseerumist. Näonaha mehaaniline puhastus annab nähtava tulemuse, mida võib hinnata juba kohe pärast protseduuri lõppu. Protseduur on läbiviimiselt üpris lihtne ning taskukohane ja sellele ei kulu üle tunni aja. Lisaks kõigele on näo mehaaniline puhastus väga näitlik meetod, sest puhastamise käigus on näha, mis nahast välja tuli ja kui palju seda oli.

  Kuidas protseduur läbi viiakse?

  Pärast naha aurutamist, pooride avanemist ja rasukorkide pehmenemist määrib kosmetoloog toimealale losjooni ja alustab seejärel pooride puhastamisega. Kasutades spetsiaalset poorilusikat, eemaldab ta 5–7 minutiga nahalt rasukihi, komedoonid ja surnud naharakud, vältides põletikulisi vinne. Eriline valgustus võimaldab kosmetoloogil näha ka kõige pisemat mustust. Spetsiaalsed instrumendid aitavad tal ka sügaval poorides olevad rasukorgid välja lükata. Kui tal ei õnnestu pooridest sekreet instrumentidega kätte saada, teeb ta seda käsitsi, mis on küllaltki valus. Selleks mässib kosmetoloog sõrmedele puhta salvrätiku ja vajutab mustuse kergete pigistustega välja.

  Väga oluline on jõuda puhastamisega lõpule siis, kui poorid on veel lahti, ehk siis umbes kahekümne minutiga, sest selle aja möödudes nahk jahtub ja järelikult ka poorid sulguvad. Siis muutub puhastamine palju valusamaks. Kui nahal on palju põletikke, tehakse puhastust mitmes etapis, kuni kõik poorid on puhtad.

  Kui põletikke või aknet on nahal vähe, ei lähe lisapuhastust tarvis. Raskematel juhtudel kasutatakse lisaks mehaanilisele puhastusele ka vaakumpuhastust. See kujutab endast protseduuri väikese klaastorukesega, mille sees on alarõhk. Vaakum tõmbab rasukorgid pooridest välja ka kõige raskemini ligipääsetavatest kohtadest. Tegelikult täiendab vaakumpuhastus peaaegu alati mehaanilist, nagu seda teeb ka darsonvalisatsioon (kõrgsageduslik impulssvahelduvvool), mis samuti aktiveerib loomulikke ainevahetusprotsesse, taastab nahka ja parandab vereringet. Pärast sellist protseduuri kuivavad kõik põletikud ja väikesed haavakesed kohe.

  Puhastamise järel vajab nahk rahustavaid, desinfitseerivaid ja poore ahendavaid meetmeid. Sellel eesmärgil hõõrutakse nahk õrnalt üle losjooniga või toonikuga, millel on desinfitseeriv toime. Lisaks kasutatakse infrapunalampi, darsonvalisatsiooni ning rahustavaid ja põletikuvastaseid maske. Näiteks ravisavi baasil valmistatud maske, sest savi imab endasse liigset rasu, ahendab poore ja alandab põletikku. Veelgi enam – savi on oivaline jumeühtlustaja. Täiendava vahendina, et nahka puhastada ja vereringet aktiveerida, viiakse läbi massaaž (nt krüomassaaž). Protseduuri lõppedes peaks veel pool tundi olema salongis, kuni poorid on lõplikult sulgunud.

  Näonaha mehaanilise puhastuse tulemusena nahk hingab, on vaevumärgatavate pooridega, ühtlasema jumega ning peaaegu ühegi komedooni ega vistrikuta. Samasuguse efekti annab keskmise sügavusega koorimine. Esimestel protseduurijärgsetel päevadel pole Teie nahk veel päriselt taastunud, eritab rohkem rasu ja sügeleb. Protseduuri lõppedes on nahal punased laigud, paari päeva möödudes hakkab nahk kestendama. Seepärast ei tasu tulla sellele protseduurile vahetult enne mingit olulist sündmust või üritust.

  Pärast mehaanilist puhastust on vähemalt 12 tunni jooksul rangelt keelatud pesta nägu veega. Protseduurijärgse nädala jooksul on soovitatav kasutada alkoholivaba losjooni. Kuna nahk vajab puhkust ja taastumist, ei tasu viibida päikese käes, käia solaariumis ega ujumas. Kui traumeeritud pooride kohale tekivad koorikud, ei soovitata neid puudutada, kuna siis võivad jääda armid.

  Loe edasi..
  Hinnad
  Nägu  
  Meditsiiniline antibakteriaalne näopuhastus (Ultraheli/Mehaaniline/Vaakum/Kombineeritud) 60 min65 €

  37.00Lisa korvi

  Meditsiiniline antibakteriaalne näopuhastus (Ultraheli/Mehaaniline/Vaakum/Kombineeritud) 90 min85 €

  37.00Lisa korvi

  Näo teemantlihvimine (mikrodermobraasia) nägu75 €

  43.00Lisa korvi

  Näo teemantlihvimine (mikrodermobraasia) nägu+kael85 €

  50.00Lisa korvi

  Näo teemantlihvimine (mikrodermobraasia) nägu+kael+dekoltee99 €

  59.00Lisa korvi

  Klassikaline näohooldus60 €

  35.00Lisa korvi

  Klassikaline näohooldus + massaaž75 €

  40.00Lisa korvi

  + AHA/BHA Piiling (lisaks näo puhastusele)20 €

  20.00Lisa korvi

  + Darsonval (lisaks näo puhastusele)10 €

  10.00Lisa korvi

  Fonoforees/ionoforees + Ampull (Anti-Age/Niisutus)45 €

  45.00Lisa korvi

  Rasva naha hooldus45 €

  45.00Lisa korvi

  ANTI-Age hooldus45 €

  45.00Lisa korvi

  A.H.A. keemiline koorimine/peeling55 €

  55.00Lisa korvi

  TCA - koorimine/peeling75 €

  75.00Lisa korvi

  Hooldus Vitamin+45 €

  45.00Lisa korvi

  Probleemse (Acne) naha hooldus45 €

  45.00Lisa korvi

  Ultra Lifting hooldus45 €

  45.00Lisa korvi

  Näo massaaž25 €

  25.00Lisa korvi

  Näo massaaž + mask30 €

  30.00Lisa korvi

  Näo massaaž + parafiinhooldus35 €

  35.00Lisa korvi

  Naha ravi Darsenval'iga20 €

  20.00Lisa korvi

  Registreeruge tasuta konsultatsioonile