Teenused

Kõik teenused

Meie kliinikust

Tallinnas asuvate Lux-Medicus ilukliinikute võrk pakub laia valikut iluprotseduure. Kõrgtehnoloogialpõhinevaid - ELOS, RF, VelaShape. Happekoorimised, täite- ja vitamiinisüstid. kui ka eritüüpi hoolitsusi: alates massažist kuni näonahamehhaanilise puhastuseni välja. Lux-Medicus ilukliinik pakub tervishoiuteenused (esteetilised mittekiruriglised meditsiiniteenused, neuroloogia teenused Lasnamäe osakonnas, Kesklinnaosakond pakub Lux-Medicus ainult esteetilised/kosmeetilised teenused.

Võite noorendada oma näonahka või korrigeerida näojooni injektsiooni iluravi abil, vabaneda esteetilistest defektidest (sh akne ja venitusarmid), kasutades laserkosmetoloogia meetodeid. Tänu aparaadikosmetoloogiale võite korrigeerida figuuri ja klassikalise iluravi meetoditega saate anda nahale kauni ja hoolitsetud välimuse. Ja see on vaid osa võimalustest, mis on avatud meie patsientidele.

Lugupeetud patsiendid. Seoses Eesti Tervishoiuministeeriumi uute nõuetega, kasutades ipl- ja laserseadmed, peavad kõik ilukliinikud saama loa fotoepilatsiooni, fotonoorenduse ja tätoveeringute eemaldamise protseduuride tegemiseks. Kokku on Eestis saadud alla 5% lubadust. Kahjuks meie kliinik ei kuulu nende hulka. Kuid see muudab meid ja tervishoid tulevikus, järgmiste teenuste pakkumisel, ainult tugevamaks. Lux-Medicus Finland OÜ Ilukliinikus Lux-Medicus ei osuta neid teenuseid kuni 27.02.2022

Ilusalongides, ilma tervishoiuministeeriumi arstiloata, on nende protseduuride pakkumine keelatud. Loe veel

Miks valida meid

Registreeruge tasuta konsultatsioonile

Broneeri aeg

Kasutatavad brändid

Registreeruge tasuta konsultatsioonile