Tule Tasuta Konsultatsioonile

  Võluv piiling PRX-T33

  Tänaseks päevaks on PRX T33 koorimine saanud parimaid ülevaateid ja see on üks populaarsemaid näo koorimisi kosmetoloogias kogu maailmas!

  Keskmine piiling PRX-T33 on uuenduslik protseduur, mis vabastab naha ebatäiustest ja punnidest, armidest, kortsudest, hüperpigmentatsioonist ja muudest defektidest. Piiling PRX-T33 toimib naha sügavamatesse kihtidesse, peaaegu et pealiskihti mõjutamata. Seetõttu ei kooru nahk pärast protseduuri ega vaja taastusravi.

  Lux-Medicus kliiniku spetsialistid soovitavad kombineerida PRX-T33piilingut koos teiste protseduuridega ja samal viisil:

  PRX-T33 on hea võimalus neile, kellele on keelatud mehaaniline ärritus ja aparaat metoodikad. Erinevalt teistest piilingutest, ei kahjusta PRX nahka ning taastumisperiood peale protseduuri on minimaalne. Ühekordsel kasutamisel parandab PRX piiling naha tekstuuri ja värvi. Nahk muutub siledaks, kiirgavaks, niisutatuks.Pärast protseduuride kuuri võib vabaneda pindmistest kortsudest, pigmentatsioonist, hallist jumest ja kõrvaldada veresoonte võrke. Piilingut võib kasutada kui kaela ja dekoltee noorendamiseks.

  Kogu protseduur kestab 30-40 minutit.

  Standard kuur koosneb 4-6 piilingust ja intervali vahe on 1-1,5 nädalat