Rebase pilgu efekt

Silmalaugude tõstmine niitidega või kuidas teha blefaroplastikat ilma operatsioonita?

Nüüd Lux-Medicus kiinikus, one see võimalik !

Viimasel ajal on populaarsust kogumas uus kosmeetiline protseduur, mille kohta kõik lihtsalt ütlevad – „rebasesilmad“ – vähesed inimesed saavad oma olemuselt sellise silma sisselõike, kuid selleks on mitu võimalust.

Protseduuri põhiolemus on ülemise silmalau välimise nurga füüsiline ja visuaalne tõstmine ja pisut tõmbamine – nii et lisame välimusele kavala kära, mida praegusel ajal paljud maailma tüdrukud innukalt sooviksid saavutada.

Kõige tavalisem viis saada “rebase ilme” omanikuks -pingutamine tugevdavate niitidega!

Selleks peab pingutama ülemist silmalaugu – rebaste silmade efekti saavutatakse ülemise silmalau keermete implanteerimisega. Spetsialiist arvutab materjali süstekoha nii, et silma välimist nurka tõmmatakse üles ja samal ajal tõstetakse ka kulme üles. Protseduur kestab vaid 30-50 minutit, selle jaoks kasutatakse imenduvaid õmblusi, seetõttu on pooleteise kuni kahe aasta pärast vaja korduvat manipuleerimist.

Peale protseduuri jäävad silmade ümber olevad niidid kudedesse 6-9 kuuks. Selle aja jooksul toimub aktiveerimis protsess rakulisel tasandil,luues tema enda kollageenist raamistiku. Seejärel laguneb materjal veeks ja süsinikdioksiidiks – keha jaoks looduslikeks aineteks, mille see eemaldab vere / lümfi voolu kaudu.

Silmalaugu kohta on vaja keskmiselt 2–5 niiti. See sõltub “lähtematerjalist” ja soovitud efektist. Täielik taastumine kestab 3-5 päeva.