Tule Tasuta Konsultatsioonile

  Protseduurid rasedatele

  Rasedus on üks meeldivamaid hetki naise elus. Sellel imekaunil perioodil on nahahooldusega seoses ometi palju muresid ja hoiatusi.

  Näohoolduse puhul on oluline arvestada, et raseduse ajal toimub kogu organismi hormonaalne ümberkorraldumine.

   

  Kasulikud protseduurid raseduse ajal:

  Näomassaaž. See on kõigi rasedate naiste lemmikprotseduur. Nagu arstid ütlevad: kui on emal hea, siis on ka lapsel hea. Massaaži ajal paraneb lümfiringe, eemaldatakse liigne vedelik ja näolt paistetus, mis on rasedatele väga oluline. Lisaks on see väga meeldiv protseduur. Kõik rasedad kliendid märgivad, et kõhus olev laps käitub massaaži ajal väga hästi. Seda protseduuri saab külastada kuni sünnihetkeni, vastunäidustused puuduvad.

  Maskid ja hoolitsusprotseduurid. Rasedatele on näidustatud eri tüüpi näomaskid. On oluline, et maskide kõik komponendid oleksid looduslikud ja nende komponentide suhtes ei esineks allergilisi reaktsioone. Seda tuleb kosmetoloogiga kindlasti arutada.

  Pindmised-vahelmised koorimised, füto-koorimised. Need koorimised on head selle poolest, et koostises sisalduvad ürdid, seega pole nad mürgised ega kahjusta organismi.

  Atraumaatiline puhastus. See on täiesti atraumaatiline näopuhastus, mis niisutab ja toidab nahka ideaalselt.

  LPG-massaaž. Rasedate puhul kasutatakse aparaadiseadistusi, mis võivad kõrvaldada turseid ja parandada naha seisundit. Korralikult teostatud manipulatsioon võimaldab leevendada pingeid ja valu, aitab lõõgastuda.

   

  Kõik füsioterapeutilised, laser- ja süstimisprotseduurid on rasedatele rangelt vastunäidustatud, sest nende ohutust pole antud juhul uuritud.