Tule Tasuta Konsultatsioonile

  NAHA ÜLDPUHASTUS – mehaaniline näopuhastus

  Võib-olla EI LEIA kosmetoloogias populaarsemat protseduuri. Kõik algab sellest.

  Selles artiklis räägivad LuxMedicuse kliiniku kosmeetikud Teile selle kõige populaarsemast naha puhastuse puhastuse meetodist – mehaanilisest.

  Puhastamist teostab kosmeetik peamiselt kätega, kuid mõningate tööriistade ja seadmete abil. Näiteks saab naha aurutamiseks kasutada aurustit, tedretähne (komedoone) eemaldada spetsiaalse lusikaga (Uno), naha desinfitseerimiseks kasutada darsonvali. Seda tüüpi puhastamist nimetatakse sageli “käsitsi” või “manuaalselt”.

  Kas näopuhastus on kõigile kasulik? Kas naha tervena hoidmiseks tuleks seda teha nii sageli kui võimalik?

  Esiteks määrab arst-kosmeetik sobilik naha puhastuse meetod ja protseduuride kuuri, võttes arvesse inimese naha omadusi. Teiseks on sellel protseduuril, nagu igal teisel kosmeetilisel protseduuril, vastunäidustused. Siin on mõned neist:

  Õigesti protseduuri teostades punetust ei teki või väga kergelt ja läheb kiiresti ära. Ilukliinikus LuxMeidcus tehakse protseduur rahustava maski pealekandmisega, mis ahendab poore ja annab näole värske, puhanud välimuse.
  Näopuhastusprotseduur viiakse läbi kindla algoritmi järgi, ainult sel juhul on hea tulemus garanteeritud. Hind koosneb mitmest komponendist. See hõlmab puhastamisel kasutatavat kosmeetikat, spetsialisti kvalifikatsiooni ja kliiniku mugavuse taset. Kui hindad kvaliteeti, siis ei tasu odavust taga ajada.

  Kui tunned huvi esteetilise meditsiini kliiniku LuxMedicus teenuste vastu, tule kohale ja teeme Sulle ringkäigu ning tutvustame oma spetsialiste.