Tule Tasuta Konsultatsioonile

  Mandlipiiling

  Mandlikoorimine

  Mandlikoorimine kuulub happelise koorimise liikidesse, see on efektiivne vahend naha puhastamiseks komedoomidest. Aitab võidelda nahareljeefi häiretega, aitab vabaneda rasvasest seborröoast ja postaknest. Mandlikoorimist soovitatakse aktiivse insolatsiooni korral, kuna takistab koorimisjärgse hüperpigmentatsiooni tekkimist.

  Mandlihape — tugev keratoolik, mis mõjub akne tekkimise patogeneesile. See osutab batretitsüüdset ja komedonolüütilist mõju nahale. Mandlikoorimist tehakse mandihappe alusel kosmeetilisi vahendeid kasutades, mida valmistatakse kibeda mandli ekstraktist. Nimetatud hape on oma keemiliste omaduste poolest puuviljahape ja kuulub alfahüdrohapete alaliiki.

  Mandlikoorimine sobib suurepäraselt tundlikule nahale, osutades minimaalset ärrituvust. Seda rakendatakse aktiivse insolatsiooni perioodil, mistõttu välistab koorimisjärgse hüperpigmentatsiooni tekkimist. Nimetatud meetod sobib praktiliselt kõikidele naha fototüüpidele.

  MANDLIKOORIMINE — KASUTUSNÄIDUSTUSED

  Mandlikoorimine — naha vistrikest puhastamise tõhus meetod, mis aitab võidelda vistrike ja nahareljeefi häiretega. Võimaldab vabaneda postaknest ja seborröoast.

  Mandlikoorimise täielik kuur võimaldab vabaneda miimilistest kortsudest, nahatoonuse kaost, varasest vananemisest, naha elastsuse kaost ja reljeefi häiretest. Mandlihappe mõju tulemusel aktiveerub loomuliku elastiini, kollageeni, glüsoaminoglükaani väljatöötlus. Nimetatud ainete eraldumine tõstab immuniteeti ja annab kiire liftingu efekti.

   

  MANDLIKOORIMINE- VASTUNÄIDUSTUSED

   

  MANDLIKOORIMINE — TEIE NOORUSE PANT

  Mandlihappe alusel preparaatide sissevõtmise alguses muutub nahk kuivaks. See on normaalne ilming. Sellisest puudusest vabanemiseks võib kasutada koorimisjärgset kreemi. Peale mandlikoorimist on keelatud käia solaariumis ja teha pikki päiksevanne.

  Spetsialisti kõikide soovituste järgimisel suudate säilitada oma näonahka noore ja puhtana.

  Mandlikoorimist on soovitab teha 1 kord 10 päeva tagant. Täielik kuur sisaldab 6-8 protseduuri.

  Mandlikoorimise madal hind võimaldab seda teha regulaarselt ja soetada seansside täisväärtuslik kuur.