Tule Tasuta Konsultatsioonile

  Kuidas tselluliiti ära tunda?

  Täna on meie tähelepanu keskpunktis selline hirmus sõna nagu TSELLULIIT!!! Ja seekord otsustasime rääkida igast staadiumist, et saaksite kergesti määrata, millisesse staadiumisse ise kuulute, ning hinnata “katastroofi ulatust”!

  1. STAADIUM – Nahk on sile ja ühtlane. KUID tuharad ja puusad on juba muutunud veidike suuremaks, nahk aga natuke lõdvemaks. Tselluliidi esimest staadiumi saab kindlaks määrata sellega, kui surute peopesadega tugevalt tuharatele või puusadele. Ilmuvad väikesed kühmukesed ja lohud.
  2. STAADIUM – Nüüd on tselluliiti näha ka niisama, ilma pigistamata. Vedelik on kogunenud kudedesse, veresooned on kokku surutud. Kui silitada sõrmedega nahka, on rasvakihte kerge ära tunda.
  3. STAADIUM – Kühme ja lohke on näha palja silmaga. Nahk on lõtv, ebaühtlane. Väheneb puute-, valu- ja temperatuuritundlikkus. Tselluliit võib tekkida ka kätel ja isegi säärtel.
  4. STAADIUM – Nüüd on “apelsinikoor” tõeliselt kole! Jalad ja pepu meenutavad pärmitainast. Naha kokkusurumisel on tunda valu, sest kudedes on närvilõpmed kahjustatud. Ärge mitte mingil juhul viige end selleni!

  tselluliit

  Enamasti tekib tselluliit järgmistel põhjustel:

  Lux–Medicus pakub mitmeid protseduure, mille eesmärk on vabaneda vastikust “apelsinikoorest”:

  Te peate mõistma, et tselluliit näitab Teile ja Teid ümbritsevatele inimestele, mil määral Te end ja oma keha armastate.

  Seega, kui märkasite “apelsinikoort”, asuge kohe sellega võitlusse! Aga meie oleme selles raskes ülesandes Teie peamised abilised!!