Ilusüstid meestele

Mehed soovivad samuti välja näha värskemad, reipamad, nooremad ja “paremad”. Kuid veelgi vähem kui naised soovivad nad, et neid nähtaks kosmetoloogi juures.

Meestel tekivad kortsud tunduvalt hiljem kui nõrgema soo esindajatel. Ent kui need ilmuvad, siis pole need kortsud, vaid tõelised sügavad vaod. Lisaks kortsudele ilmnevad meestel ka muud kosmeetilised defektid: silmaalused tursed, huuled õhenevad ja laubal olevad kortsud loovad karmi ilme.  Kiireim ja tõhusaim viis näo vananemisilmingutest vabanemiseks on süstimismeetod. Ealised muutused meeste näos olenevad kollageeni ja hüaluroonhappe kogusest nahas, millest sõltuvad selle elastsus ja prinkus. Tänu kosmetoloogide-õpetlaste pingutustele on nüüd ilmunud imepäraseid preparaate, mis suudavad iga inimese vanadusele väljakutse esitada.

 

Milliseid preparaate kasutame?

Kasutame hüaluroonhappe baasil preparaate. Suur nõudlus on preparaadi Juvederm järele – see korrigeerib sügavaid kortse, näo ovaali ja naeratuse jooni, samuti muudab põsesarnade või lõua kuju.

Juvederm on täiesti ohutu preparaat, mis ei põhjusta allergilisi reaktsioone, mistõttu ei ole vaja eelnevalt testida selle taluvust. Pärast protseduuri võib kosmeetiline mõju püsida üks aasta.

 

Mida tähendab süstimisprotseduur?

Süstimisprotseduur on preparaadi manustamise protsess, kus esteetiline korrektuur on vajalik.

 

Kui kaua protseduur kestab?

Protseduur kestab keskmiselt 15-30 minutit.

 

Kas süstimine on valus?

Kõik aistingud olenevad teie psühholoogilisest meelestatusest. Ent kui te ei talu valu üheski selle ilmingus, võib kasutada tuimastavat kreemi. Pärast kohalikku tuimastust toimub protseduur ilma igasuguse valuta.

 

Millal saab tulemust hinnata?

Protseduuri mõju on kohe märgatav.

 

Millal saab “inimeste sekka minna”?

Poole tunni jooksul pärast protseduuri võite minna kontorisse ja naasta oma tavapärase elu juurde. Kuid leidub protseduure, mil täielik taastumine kestab kuni 3 päeva; siis soovitame need läbi viia enne nädalavahetust.