Tule Tasuta Konsultatsioonile

  HUULTE SUURENDAMINE: ilu väikestes asjades

  Anda oma näole seksapiil, et see näeks välja värskem ja nooruslikum – need ülesanded koheselt lahendab huulte suurendamine protseduur. Ja see pole hüperbool, vaid reaalsus!

  Tõepoolest, vaid 1 protseduuriga, 30 minuti jooksul, omandavad huuled hüaluroonhappel põhinevate täitesüstide abil soovitud kontuurid ja maht mis muudab  nägu ilusamaks.

  LuxMedicus kliiniku juhtivspetsialist Mihhail Kordas viib enne protseduuri läbi läbivaatuse, et valida just SINULE sobiv ravim ja maht!

  Mõelgem välja, mis see imeline protseduur on?

  Sellel on mitu nimetust: “huulte kontuurimine”, “huulte suurendamine” ja see on hüaluroonhappega  täiteainete sisseviimine näo koesse, mis täiendab puuduvat mahtu just seal, kus seda vaja on.

  Olgu öeldud, et katseid erinevate täiteainete abil “loodus vigu” parandada näo esteetika tegelenud arstid  tegid juba XIX. sajandil. Siis proovisid nad sel eesmärgil kasutada parafiini, kuid kuded lükkasid selle tagasi ja nagu te aru saate, see meetod ei juurdunud. Seejärel prooviti kasutada inimese enda rasva, mis oli sisestatud õigetesse kohtadesse, kuid selle protseduuri mõju oli lühiajaline. Tõsi, seda meetodit kasutatakse muudetud kujul tänapäevani.

  Huulte kontuurimine põhjustab sageli vastakaid arvamusi. Ühest küljest on see imetletud ja nõutud, sest täiteaine abil saate end kohe pärast protseduuri muuta. Kuid teisest küljest tekitab see paljudes muret. Nähes Internetis fotosid liiga täidlaste huultega tüdrukutest, mis näevad välja ebaloomulikud ja isegi hirmutavad, keelduvad mõned protseduurist, arvates, et just selline tulemus neid ootab.

  Kiirustame Teid rahustama! Meie spetsialistid järgivad klassikaliste proportsioonide põhimõtetega ja ei  soovita kunagi midagi, mis võib teie välimust halvemaks teha.

  LuxMedicus kliinik asub Tallinnas ja Soomes