Tule Tasuta Konsultatsioonile

  Botox – lõunapausiprotseduur

  Tänaseks päevaks on Botox kõige kiirem, tõhusam ja ohutum viis oma nooruse taastamiseks.

   Botoxi eelised on ilmsed. Paar pisikest süstikest – ja ka kõige sügavamad kortsud  kaovad.

   See ei ole operatsioon, seega pole mitte mingit taastusravi, turseid ja valu peale protseduuri.Protseduuri    nimetatakse ka “ilusüstiks lõuna ajal”, kuna see kestab kõigest umbes kakskümmend minutit. Protseduuri kõige olulisem eelis on selle ohutus. Botox, on samuti veel üks ravim, mida kasutatakse “ilusüstideks” -Dysport – on heaks kiidetud kõikide arstide poolt kogu maailmast!

  Lux-Medicus kaasaegse meditsiini ja kosmetoloogia kliinikus tehakse Botoxi süste ainult kogenud spetsialiistid.

  Meie kliiniku spetsialiistid valdavad kõiki injekstsioon meetodeid ja panevad enda jaoks peamiseks ülesandeks Botoxi sisse süstimisel selle, et patsiendid näeksid pärast Botoxi süstimist loomulikud välja. Saavutab seda pika kogemsusega töötades injekstioon, botoxi süstidega, suurepäraste teadmistega anatoomiast ja farmakoloogia mõistmisest.

  Enne protseduuri välistab meie kliiniku arst vastunäidustuste olemasolu ja määrab miimiliselt hüperaktiivseid tsoone. Pärast optimaalse annuse valimist patsiendi soo ja vanusee vahel süstitakse täpne injektsioon. Botoxi protseduuri ajal preparaati manustatakse intramuskulaarselt, täpselt määratletud punktidesse ,neuromuskulaarsete ühenduste lähedal( sünapside)). Botuliintoksiin blokeerib neid ühendeid, halvates ajutiselt lihase. Selle tagajärjel lihas, mis tekitas ja lõi naha venitamisega kortsu, lõdvestub.

  Botoxi injektsioon on mõeldud näo kortsude parandamiseks , märkimisväärselt vähendavad silmade, otsaesise, kulmude, suu ja nina kortse.

  Protseduuri maksimaalne efekt on 5-8 päeva pärast.

  Botoxi tulemus on uimastatav, nahk on pingutatud nii palju, et näete 5–10-aastat koheselt noorem välja.

  Oluline on see, et Botoxi süstid ei kogune kehasse vaid elimineeruvad täielikult mõne päeva jooksul. Jääb vaid maagiline siluv efekt. Botoxi efekt peitub selles, et looduslikud näoilmed säilituksid kuid ilma kortsudeta näol.

  Botoxi süstid ei ole igavesed ja lahustuvad täielikult umbes kuue kuu- aasta pärast. Pärast seda on teie otsustada, kas teha veel Botoxit juurde või jätta kõik ilma muutusteta. Muideks korduvad botoxi süstid annavad sageli pikemaajalise efekti kui esimesed.

  Botoxi süstid on- kiire, lihtne ja valutu viis unustada pikaks ajaks näo kortsudest.