Tule Tasuta Konsultatsioonile

  7 EKSIARVAMUST BOTOXI KOHTA

  Arvukatele uuringutele vaatamata ümbritseb Botoxit ikka veel hulgaliselt müüte. Pidevalt kõlavad ühed ja samad küsimused. Kas ta on mürgine? Ega ta nägu elutuks muuda? Äkki ta kahjustab miimikat?

   

  TEKITAB ORGANISMI JA NÄRVISÜSTEEMI HÄIREID
  Keegi ei vaidlegi – botuliintoksiin on kahjulik aine. Kuid! on teaduslikult tõestatud, et kosmetoloogias on ta õigete dooside puhul täiesti ohutu.

   

  STRESS LIHASTELE
  Lihased töötavad pingsalt peaaegu lakkamatult: kui me naeratame, nutame, naerame. Magamise ajal nad natuke lõdvestuvad, kuid lihased selleks ongi, et pingul olla, kas pole? Süstid aga vastupidi, ei kahjusta lihast, vaid lõdvestavad seda, lasevad tal puhata.

   

  SÜSTID ON VALUSAD
  Paljud kosmetoloogilised protseduurid on ebameeldivad, kuid valu on minimaalne ning me kasutame alati tuimastavaid kreeme või jahutame süstimispiirkonda.

   

  MÕJUTAB MIIMIKAT
  Miimikat sai ära rikkuda vaid kahel juhul. Te kas pöördusite kehva spetsialisti poole või oli doos valesti valitud. See on üks populaarsemaid protseduure, mida noored neiud teha lasevad.

   

  AINULT NÄOLE
  Botoxit kasutatakse paljude erinevate haiguste raviks, näiteks ülemäärase higistamise ja lihashaiguste puhul.

   

  TEKITAB SÕLTUVUST
  Mitte mingisugust füüsilist sõltuvust Botox ei tekita, aga psühholoogiline võib tekkida ükskõik millest! Arukad inimesed teevad kordusprotseduure õige ajavahemiku tagant, et pidurdada loomulikke vananemisprotsesse.

   

  MÕNEDELE INIMESTELE EI MÕJU
  Tõepoolest, on olemas “immuunseid” inimesi, kuid nad on suur haruldus. Tavaliselt tekivad probleemid sellest, et doos oli vale või süstiti mitte sinna, kuhu vaja. Sellepärast pöörduge alati heade spetsialistide poole.