Internetipoe Müügitingimused


ÜLDTINGIMUSED

 1. Müügitingimused kehtivad lux-medicus.ee veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja Lux-Medicus OÜ (edaspidi Lux-Medicus) vahel teenuste ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
 2. Lux-Medicus jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse lux-medicus.ee veebilehel.
 3. Lux-Medicus toodete ostmiseks kohalduvad käesoleva lepingu tingimused ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.

MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE

 1. Lux-Medicus.ee veebipoes tellimust vormistades ning maksmist sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.
 2. Lux-Medicus ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi
  tasumisele kuuluva summa laekumisest Lux-Medicus OÜ arvelduskontole.
 3. Makse kättesaamise kohta saadab Lux-Medicus Kliendile e-kirjaga kinnituse ja arve.

HINNAD

 1. Kõik Lux-Medicus veebipoes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.
 2. Lux-Medicus jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui Klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

TELLIMUSE VORMISTAMINE JA TEENUSE EEST TASUMINE

 1. Tellimuse tasumisel saab Klient valida omale sobiva makseviisi: pangalingiga või krediitkaardiga.
 2. Müügileping loetakse sõlmituks kohe peale seda, kui Klient on tasunud 100% tellimuse kinnitusest.

TAGASTAMISÕIGUS

 1. Vastavalt VÕS §-le 56 lg 1, on kliendil õigus taganeda lepingust 14 päeva jooksul alates teesune ostust.
 2. Kasutamata teenuse tagastamiseks tuleb esitada teenuse tagastamise avaldus vabas vormis e-posti aadressil info.luxmedicus@gmail.com14 päeva jooksul alates tellimuse kinnitamisest. Tagastamisavaldus peab sisaldama Kliendi nime, teenuse nime ning arve või tellimuse numbrit.
 3. Raha tagastatud teenuse eest hüvitatakse Kliendile koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

PRIVAATSUS

 1. Lux-Medicus.ee veebilehe kasutamisega annab Klient selge ja teadliku nõusoleku Lux-Medicus´ele enda isikuandmete töötlemiseks.
 2. Lux-Medicus kasutab Kliendi esitatud informatsiooni ainult Kliendi ostutellimuse täitmiseks ja ei avalda neid kolmandatele osapooltele.