Depilatsioon vahaga

Vahaepilatsioon tähendab soovimatute karvade eemaldamist. Seda saab teha mitmesuguste meetoditega. Vahaepilatsiooni puhul kasutatakse karvade ajutiseks eemaldamiseks erinevat tüüpi vaha.

Protseduuri eelised
  • Pikaaegne toime. Epileerimise võib unustada 3–5 nädalaks
  • Suurepärane tulemus. Nahk muutub siledamaks ja siidisemaks
  • Universaalsus. Igale inimesele võib leida vaha, mis sobib just nimelt talle
  • Protseduuri kestus: 10–50 minutit

  • Protseduuridevaheline intervall: 1 kord 3–5 nädala jooksul

Mida kujutab endast vahaepilatsioon?

Kõigepealt kantakse nahale spetsiaalne ettevalmistav losjoon (tavaliste losjoonide ja kreemide kasutamisel libiseb vaha karvadelt maha).

Ilukliinikus Lux-Medicus töötatakse kuuma vaha ja kangaribadega! Kuum vaha määritakse ühtlaselt nahale ja kaetakse kangaribadega. Sulanud vaha tungib karvafolliikulisse, ümbritseb karva ja tardub koos sellega, seejärel rebitakse vaha maha ja karv koos juurega tuleb kaasa.

Kuna karv eemaldatakse tervikuna, koos folliikuliga, jääb nahk võrreldes raseerimise ja keemiliste depileerimisvahendite kasutamisega siledam. Koos karvadega eemaldatakse ka surnud naharakud, tänu millele muutub nahk siledaks ja siidiseks.

Pärast vahaepilatsiooni hakkavad uued karvad kasvama 3–6 nädala pärast – see sõltub konkreetse isiku ainevahetusest ja hormonaalsest tasakaalust, seepärast on täpset karvade tagasikasvamise aega võimatu ennustada, seda saab ainult järele proovides teada. Epileerimisega saab karvu eemaldada kõikjalt üle keha: ülahuulelt, kulmude juurest, bikiinipiirkonnast, jalgadelt, kaenlaalustelt, kätelt, kõhult jne.

Mida ei tohi pärast vahaepilatsiooni teha:
  • Kuumad veeprotseduurid (nt saun) on pärast vahaepilatsiooni 24 tunni jooksul keelatud
  • Ärge jätke vahatatud nahapiirkondasid otsese päikesevalguse kätte
  • Ärge pihustage nahale lõhnaõli aga deodoranti, ärge kasutage kosmeetikatooteid

Vahaepilatsioon – ideaalne ja sile nahk on iga naise unistus!!! Kvaliteetse tulemuse saavutamiseks peavad karvad olema vähemalt 3–5 mm pikkused. Esimene vahaepilatsiooni protseduur on kõige valusam ja ebameeldivam, järgmised pole enam nii valusad. Vahaepilatsiooni sagedasel kasutamisel muutuvad karvad aina pehmemaks, peenemaks ja hõredamaks. Vahaepilatsioon ei tekita nahaärritust, sügelust ega punetust.

Loe edasi..
Hinnad
Depilatsioon vahaga / Sugaring 
Sääred20 €
Reiad25 €
Jalad täielikult33 €
Tuharad18 €
Bikiinide liin20 €
Sügav bikiini25 €
Brasiilia bikiini33 €
Brasiilia bikiini + jalad täielikult61 €
Kõht10 €
Käed täielikult25 €
Käed küünarnukkideni18 €
Selg25 €
Kaenlaalused18 €
Huulte kohal8 €
Lõug8 €
Huulte kohal + lõug15 €
Kulmud8 €

Registreeruge tasuta konsultatsioonile